91691649
خانه فرهنگ دال

آموزشگاه زبان آلمانی دال

موسسه زبان آلمانی دال موسسه‌ای آموزشی-فرهنگی-هنری می‌باشد که فعالیت خود را به مدیر مسئولی آقای محمد مؤمنی و مدیریت آموزشی آقای احمد کشاورزی در آذرماه سال نود وهفت آغاز نمود. این مجموعه با تمرکز به نیازهای آموزشی در حوزه زبان آلمانی و با همکاری با اساتید و مربیان برجسته در این حوزه توانست در مدت کوتاهی با برگزاری دوره‌های متنوع آموزش زبان آلمانی سهم قابل ملاحظه‌ای را در آموزش این زبان به خود اختصاص دهد. موسسه زبان آلمانی دال با نیازسنجی جامعه علمی کشور با توجه به اینکه در سال‌های اخیر گرایش به یادگیری زبان آلمانی به مقاصد مختلفی از جمله مهاجرت تحصیلی به آلمان، جستجوی شغلی، پیوست به خانواده و همچنین گسترش تبادلات اقتصادی، فرهنگی، علمی و دانشگاهی با کشورهای آلمانی زبان، آموزش زبان آلمانی را به عنوان رکن اصلی فعالیت خود قرار داده‌است. برگزاری دوره‌های زبان آلمانی به صورت فشرده، فوق‌فشرده، دوره‌های آموزشی آخرهفته مخصوص شاغلین محترم، دوره‌های آمادگی آزمون‌های استاندارد بین المللی، کارگاه‌های آموزشی با تمرکز بر تقویت مهارت‌های تخصصی زبان آلمانی اعم از مهارت‌های مکالمه، مهارت‌های نوشتاری، مهارت‌های شنیداری و دستورزبان، از جمله خدمات آموزشی هستند که آموزشگاه دال با در اختیار گرفتن اساتید مجرب و با استفاده از روش‌های آموزشی روز آمد به ارائه آنها اهتمام ورزیده‌است. مدیریت، کادر آموزشی، کادراداری مجموعه، همگی بر آن هستند که با اتکا به خط مشی و سیاست کلی آموزشی مجموعه و با افزایش بهره‌وری و همچنین رضایتمندی هنرجویان قدمی هر چند کوچک را در راستای اعتلای علمی و فرهنگی کشور عزیزمان بردارند.

همکاران دال

مدیرمسئول:

آقای محمد مومنی

مدیر آموزش:

آقای احمد کشاورزی

مدیر داخلی:

خانم‌ سمانه کاوندی، آقای نیما انصافیان

مدیر وبسایت:

آقای محمد رئیسی نسب

امور مالی و حسابداری:

خانم فائزه اشراقی

همکاران واحد اداری:

خانم‌ مرضیه کاظمی، آقای سهیل افضلی

همکاران واحد پذیرش:

خانم‌ تینا موسوی، آقای پارسا شبانی، خانم دلارام خستو، خانم حانیه افشاری، خانم هدیه باغبانمدرسین موسسه زبان آلمانی دال به ترتیب حروف الفبا:

خانم‌ آوا بامدی، خانم‌ آیدا سیدین، خانم الهام ضیا، امیرمحمد جلینی، آقای‌ امید کرمی، آقای‌ امین سنگری، آقای‌ ایمان نجف آبادی، خانم بهاره میلانی، خانم‌ پریا فرهادی‌فر، آقای پویا نحیفی، آقای حسین اسحاقیان، آقای حامد عبدلی، خانم رومینا غلامی، آقای‌ سالار باقری، خانم سحر نادری، خانم‌ سپیده ابراهیم، خانم‌ سپیده افشاری، خانم سحر زارع، خانم‌ سمیرا مستقیمی‌ تهرانی، آقای سعید هنجنی، خانم شادی درویش‌حسن، آقای‌ شبر خمستان، خانم شیدا ماژکو، خانم‌ عسل محبی، آقای‌ علی آزاد، آقای‌ علیرضا محمودی، خانم فاطمه مجیدی، آقای‌ فردین کیانی، خانم فروغ لطفی‌زاده، خانم‌ کیانا ربیعی، خانم محدثه سراج، خانم محدثه کریم‌زاده، آقای محمدرضا رئیسی، آقای محمد امین سائینی، آقای محمود مدرس زاده، خانم مروارید میرمحمدی، خانم منا ناظمی، خانم مونا حسینی‌کیا، خانم‌ میترا دهقان، خانم‌ نگار مقصودی‌نما، آقای‌ نیما انصافیان، آقای‌ نیما ایرانی‌خواه، آقای وحید موسوی بلادی، خانم‌ ونوس رحمتی، خانم هستی اسفیدانی، خانم یاسمین هاشمی، خانم یلدا غیاث‌خانی

آموزشگاه زبان آلمانی

پیشخوان خانه فرهنگ دال

روند مهاجرت تحصیلی به آلمان

روند مهاجرت تحصیلی به آلمان

یکی از بهترین راه ها برای جوانانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشورشان را دارند، اخذ ویزای تحصیلی این سرزمین است. این راه به دلیل آن که هزینه کمی دارد با استقبال جوانان رو به رو شده است. شما در آلمان می توانید مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشدی بگیرید که به صورت بین المللی معتبر شناخته می شوند، آن هم با هزینه ای بسیار پایین و حتا گاهی کاملا رایگان.

نکاتی در مورد یادگیری زبان آلمانی

نکاتی در مورد یادگیری زبان آلمانی

برای آنان که در آلمان زندگی می کنند و یا قصد مهاجرت به آلمان جهت تحصیل و یا کار را دارند , آموختن زبان آلمانی را دیگر نمی شود امری تفننی در نظر گرفت. برای ادغام در جامعه آلمانی و یا پیداکردن موقعیت شغلی وهمچنین تحصیل در آلمان دانستن زبان آلمانی یک امر ضروری به حساب می آید.

چرا زبان آلمانی را یاد بگیریم؟

چرا زبان آلمانی را یاد بگیریم؟

زبان آلمانی در بین زبان‌هایی که پس از انگلیسی یادگرفته می‌شود، جایگاه اول را به خودش اختصاص داده است. آیا واقعا ارزش دارد که وقتی همین انگلیسی را به‌زور یادگرفته‌ایم سراغ یک زبان جدیدتر برویم؟ آیا آموختن این زبان ارزش وقت و زحمتش‌ را دارد؟ در این نوشتار به دلایل ارزشمند بودن زبان آلمانی و به انگیزه‌های عموم افراد برای یادگیری این زبان می‌پردازیم.

زبان آلمانی، زبان علم، فلسفه و صنعت

زبان آلمانی، زبان علم، فلسفه و صنعت

این زبان دومین زبان اسناد علمی (پس از انگلیسی) و سومین زبان بکار برده شده در تارنماهای اینترنتی (پس از انگلیسی و روسی) است. همچین گفته می‌شود یک دهم کل کتاب‌هایی که هر ساله در جهان تألیف می‌شوند به زبان آلمانی است..

زبان آلمانی در اتحادیه اروپا

زبان آلمانی در اتحادیه اروپا

آلمانی در کنار انگلیسی و فرانسوی زبان رسمی اتحادیه‌ی اروپاست.حدود ۹۵ میلیون نفر آلمانی را به عنوان زبان اول خود تکلم می‌کنند، به این معنا که به همان اندازه که گویشورانی از آلمانی به عنوان زبان مادری استفاده می‌کنند، به همان اندازه هم گویشورانی از آن به عنوان زبان دوم استفاده می‌کنند

اشتغال در آلمان

اشتغال در آلمان

برخورداری از مهارت‌های زبان آلمانی در رزومه‌ی‌تان می‌تواند به شغل‌تان کمک کند.زبان‌های حاشیه‌ای زیادی مورد استفاده کشورهای مهم اروپایی هستند که نزدیکی فوق‌العاده‌ای با آلمانی دارند. اتریش، بلژیک، لیختنشتاین، لوکزامبورگ و سویس از جمله این کشورها به شمار می‌روند. در نتیجه می‌توان گفت ارتباطات مرکزیت این قاره سبز، با آلمانی جلو می‌رود.

تازه های خانه فرهنگ دال

1
خرداد
اطلاعیه شماره 33 خانه فرهنگ دال
إ

اطلاعیه شماره 33 خانه فرهنگ دال
27
شهریور
اطلاعیه شماره 32 خانه فرهنگ دال
إ

اطلاعیه شماره 32 خانه فرهنگ دال
19
شهریور
اطلاعیه شماره 31 خانه فرهنگ دال
إ

اطلاعیه شماره 31 خانه فرهنگ دال
10
مهر
اطلاعیه شماره 30 خانه فرهنگ دال
إ

اطلاعیه شماره 30 خانه فرهنگ دال